Prodejna: Pondělí 2.8. zkrácená pracovní doba 13:30 - 18:00. Děkujeme za pochopení.

Reklamace a vrácení zboží

Adresa provozovny:

Nivasaža Trade, s.r.o.
Náchodská 708/79
193 00 Praha 9

Na tuto adresu zasílejte zboží zpět k nám. Poprosíme sdělit informaci o zaslání, pokud možno s číslem zásilky pro sledování, nejlépe e-mailem na info@nivasaza.cz.

Vrácení zboží ve 14ti denní lhůtě

Zakoupené zboží můžete vrátit bez udání důvodu během zákonné 14denní lhůty od data jeho převzetí. Platí to samozřejmě i na objednávky s osobním odběrem.

Pro odstoupení od kupní smlouvy je nejlepší použít vzorový formulář. Ten nám zašlete společně se zbožím na adresu provozovny.

Reklamace

Zboží může kupující reklamovat dle zákona po dobu 2 let. Právo se nevztahuje na objednávky v rámci obchodní či podnikatelské činnosti, tedy pokud je na faktuře uvedeno Vaše IČ. Záruka se nevztahuje na běžné opotřebení zboží jeho využíváním.

Výrobky kožené galanterie nesmí být přetěžovány, hmotnost a velikost obsahu musí být vždy úměrná charakteru výrobku. Poškození výrobku nerespektováním uvedených zásad nemůže být předmětem reklamace.

Pro reklamaci je nejlepší vyplnit reklamační protokol - vzorový formulář. Ten nám zašlete společně se zbožím na adresu provozovny.

Lhůta pro vyřízení reklamace je 30 dnů od data převzetí zboží.