O nás

Počátky naší práce v oblasti prodeje kožené galanterie sahají až do roku 1995. Rodinná firma se zabývala a stále se zabývá prodejem módních kožených doplňků.

V roce 2009 nastává převrat a objevují se myšlenky využít dlouholeté zkušenosti z oboru a začínáme se zabývat výrobou produktů pod vlastní značkou NiVaSaŽa. Rok poté spouštíme internetový obchod www.nivasaza.cz. V součastné době provozujeme maloobchodní a velkoobchodní prodej kožených výrobků. Specializujeme se převážně na kožené peněženky, tašky, opasky a různé drobnosti jako např. dokladovky, klíčenky, které potřebujeme k běžnému využití. Důraz je kladen především na praktičnost produktů, a také na maximální možnou kvalitu pro danou cenovou hladinu. V maloobchodní nabídce najdete další produkty jiných značek, se kterými spolupracujeme.

Mnohaletá zkušenost nás naučila, že kromě dlouhodobě ověřené kvality nabízeného zboží je vstřícná komunikace, ochota a korektní jednání s vámi – zákazníky jedinou cestou k vaší spokojenosti. Zajímají nás vaše názory týkající se zboží i všech ostatních oblastí naší činnosti.

NiVaSaŽa® je registrovanou značkou společnosti Nivasaža Trade, s.r.o.