Nivasaža – kožená galanterie s tradicí

Jsme česká rodinná firma, která se již více než 14 let specializuje na výrobu kožených výrobků. Naše produkty navrhujeme a šijeme na míru českým zákazníkům tak, aby byly vždy maximálně kvalitní, praktické a nadčasové.

Důraz klademe také na příznivou cenu, aby si každý mohl udělat radost pravými koženými doplňky. Abychom dokázali udržet ten nejlepší poměr ceny a kvality na trhu, vyrábíme naše produkty v zahraničí v námi prověřených dílnách, zpravidla v Indii, odkud pochází část našich přátel, které jsme v Česku poznali.

  

Proč si pořídit kožené doplňky od značky Nivasaža? 

 • Víme, co potřebujete 
  Na trhu jsme přes 28 let. Díky tomu umíme navrhnout modely tak, aby odpovídaly vašim požadavkům z hlediska velikosti, kvality zapínání i počtu přihrádek a kapes.
 • Zakládáme si na férovém přístupu  
  S námi máte jistotu, že jakýkoliv případný problém obratem vyřešíme. Vstřícná komunikace, ochota a korektní jednání je pro nás samozřejmostí. Reklamace neodmítáme a některé produkty, jako například opasky, které u nás zakoupíte, vám také rádi na míru upravíme.
 • Naše doplňky vám vydrží spoustu let 
  Kůže, se kterou pracujeme, si umí zachovávat prvotřídní kvalitu, a to i při intenzivním používání výrobku. Každý další rok kůži navíc na kráse ještě trochu přidá, což přispívá k dlouhé životnosti produktu.
 • Dbáme na ekologické zpracování kůže 
  Produkty vyrábíme výhradně z kůže hospodářských zvířat, která je považována za odpad z potravinářského průmyslu. Žádné zvíře tudíž nezemřelo jen kvůli našim výrobkům.

Náš příběh


Naše rodina se v oblasti kožené galanterie pohybuje už od roku 1995. Nápad založit vlastní značku a využít tak dlouholeté zkušenosti z oboru přišel v roce 2009. Název
Nivasaža se skládá vždy z prvních dvou písmen křestního jména členů naší rodiny podle stáří.

Internetový obchod www.nivasaza.cz jsme spustili o rok později. Od té doby provozujeme maloobchodní a velkoobchodní prodej kožených výrobků. Dnes na našem e-shopu a v prodejně v Horních Počernicích v Praze najdete kožené peněženky, tašky, opasky, dokladovky, klíčenky a další drobnosti, které využijete v každodenním životě.