Hodnocení obchodu

4,9 44 hodnocení
5
43x
4
0x
3
0x
2
0x
1
1x
Nevyplňujte toto pole:
VR Avatar autora Vasyl Rishko | 26.12.2022
Hovno
N Avatar autora NiVaSaŽa (Administrátor) 2.1.2023
Děkujeme za stručné vánoční hodnocení. Pro úplnost - hodnocení bezprostředně po provedení objednávky a z nějakého důvodu nepovedené online platby přes platební bránu. Nedošlo tedy k odeslání zboží, žádná zpětná vazba ani jakákoliv komunikace (až na hodnocení) ze strany autora neproběhla. Cenzuru neděláme, omlouváme se tedy všem za slovní zásobu autora. Touto cestou bychom chtěli poděkovat všem zákazníkům za hodnocení. Vážíme si toho! V případě problému nás neváhejte kontaktovat.
Avatar autora Eva Žemličková | 25.12.2022
Kvalitní zboží za rozumnou cenu. Děkuji moc za ochotu při řešení komplikace s dopravcem. Příště vím, kam se obrátit! Díky! ????????
A Avatar autora Aleš | 8.12.2022
Znovu děkuji . Pánská taška N1000-HNT-BR hnědá . Maximální spokojenost, švy drží, zipy festovní a magnetická záklapka sedí přesně . A to ji nijak nešetřím . Jezdí se mnou všude a ano i trpí, ale drží, jak má . Děkuji za výrobek a děkuji za váš perfektní přístup k zákazníkovi .
PJ Avatar autora Petra Jahodová | 12.11.2022
Pěněženky moc pěkné a super rychlé dodání.Mohu všem doporučit.
ZD Avatar autora Zdenka Dušková | 22.8.2022
Velká spokojenost. Dekuju.
P Avatar autora Pavel | 21.8.2022
Kvalitní zboží, velký výběr. Naprostá spokojenost.
E Avatar autora Eva B. | 28.4.2022
Super obchůdek,kvalitní zboží a příznivé ceny.Ale co mne nejvíc překvapilo a potěšilo byl profesionální a vstřícný přístup majitele obchodu a příjemná a milá paní prodavačka..Mohu všem vřele doporučit.Jeden z mála obchodů,odkud budete odcházet velmi spokojeni ❤????
K Avatar autora Kristián | 18.2.2022
Normálně recenze nepíšu, ale tentokrát udělám výjimku. Mám peněženku N59 z broušené hovězí kůže už nějakou chvíli. Dneska jsem se zamyslel jak dlouho to tak může být a odhadem to bude 7 až 8 let. To už je poměrně dlouhá doba na to, abych mohl říct moji osobní zkušenost. Zcela bez výčitek mohu říct, že ji používám prakticky každý den, a i tak je peněženka v naprosto perfektním stavu! Kůže z vnější strany je lesklá a hladká v důsledku nošení, nicméně všechny švy jsou naprosto v pořádku až se divím, jak je možné, že něco v dnešní době vydrží tak dlouho. Dodnes si pomatuju jak jsem byl ve vašem kamenném obchodě a vybíral jsem jaká bude ta nejvhodnější pro mě a vybral jsem dobře. Mockrát Vám za to děkuji a velice si cením kvality kterou poskytujete.
P Avatar autora Petra | 15.1.2022
Jsem příjemně překvapená, jaká krásná a kvalitní peněženka mi dorazila. Bleskové doručení.
D Avatar autora Dana | 14.1.2022
Skvělá komunikace,rychlé doručení,spokojenost, vše v naprostém pořádku.
I Avatar autora Ilona | 7.12.2021
Krásné, kvalitní zboží, velký výběr.Příjemný majitel - obsluha. Vše na jedničku. Doporučuji. Ilona P.
MB Avatar autora Milan Bardoun | 5.11.2021
Dnes vyzvednuto, za mně maximální spokojenost, a ještě 100 % větší ???? přesně to,co jsem dlouho hledal a našel. Víc jak 5⭐ je málo , poctivá práce. Doporučím
KK Avatar autora Kateřina Kováříková | 29.10.2021
Dnes jsme zakoupili dámskou peněženku na výstavišti v Lysé n/L. K výběru bylo daleko větší množství, než je zde. Opravdu to byl těžký výběr. Ráda bych napsala, že se těším, až se zničí a koupím si zde jinou. Ale je to tak kvalitní práce, že se Bohužel - Bohu dík asi tak nestane. Přeji firmě spoustu tak spokojených zákazníků ????
K Avatar autora Kateřina K. | 4.8.2021
Příjemný zážitek: mám nový opasek a peněženku k narozeninám, obojí kvalitní práce a moc hezké jednání. Děkuji!
K Avatar autora Karel | 3.4.2021
Tomu říkám pořádnej obchod krátce stručně a jasně
A Avatar autora Aleš | 3.3.2021
> V červnu 2020 jsem koupil pánskou tašku N1000-HNT-BR hnědá . Touto > cestou bych vám chtěl PODĚKOVAT za kvalitní výrobek, zcela dostačující > a mé požadavky splňující . Esteticky a funkčně mi zcela sedí . Takže > jen tolik . > PS - Je zvykem, že v komentářích k výrobkům se mnozí laici pouští do > "odborných " rad a doporučení . Nemám nijaké výhrady . Za mně 1A = > DĚKUJI .
R Avatar autora Renata B | 25.2.2021
Naprostá spokojenost, vstřícné jednání, skvělá komunikace, profesionalita, krásné zboží. Doporučuji
KJ Avatar autora Květoslava Jablonská | 14.1.2021
Objednala jsem si pánský pásek-je moc pěkný a kvalitní.Pan majitel mi s objednávkou po telefonu ochotně a dobře poradil.Mohu jen poděkovat a tuto firmu vřele doporučit.
J Avatar autora Jirka | 13.1.2021
Peněženky od vás máme několik let, postupně se jimi vybavila celá rodina. Všichni jsme naprosto spokojeni s kvalitou a naprostou nezničitelností. Oceňuji naprosto nevídanou vstřícnost, po cca pěti letech používání, když na peněžence odpadl druk, výrobce ochotně a zdarma provedl opravu. Moc děkuji a všem doporučuji!
VB Avatar autora Vladislav Brewczyński | 7.1.2021
Máte o de mně 10 hvězdiček. Dnes mi dorazila opravdu nádherná pánská taška přes rameno. Co říct, udělali jste mi velkou radost! Mnoho zdaru vám přejeme!