Renapur Protector 250 ml

Účinná impregnace na kůže a jiné materiály.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
24.7.2024
Možnosti doručení
Kód: R027
400 Kč
Renapur Protector 250 ml

Spolehlivá ochrana proti promáčení a skvrnám. Vysoce účinný vodu odpudivý prostředek s praktickým eko-rozprašovačem.

Renapur Protector

  • Velmi účinný prostředek, který chrání výrobky ze semiše, ovčí kůže, plátna, tkaných látek a z mnoha dalších savých materiálů před vlhkostí, UV zářením a špínou. Neovlivňuje vizuální vzhled ošetřeného materiálu a jeho efekt je dlouhodobý.
  • Bezpečný a účinný sprej na ochranu - bez rozpouštědel, aerosolů nebo jiných agresivních látek. Lze jej dokonce použít pro ošetření a impregnaci dětského oblečení. Je tedy bezpečný pro člověka a životní prostředí.
  • Technologie nové generace, která neviditelně pokrývá semiš, textilie a vlákna. Tato bariéra odpuzuje vodu a další kapaliny, stejně jako bláto, mastnotu a olej.

Povrch je po aplikaci odolný proti UV záření, a snižuje se tak vyblednutí barev.

Renapur Protector je vyroben z přírodních surovin. Neobsahuje škodlivá rozpouštědla a agresivní látky, je nehořlavý a nemá žádné škodlivé výpary, tak jej bez obav můžete používat i v místnostech.

Poznámka:

Pokud jde o sortiment z našeho e-shopu, tento produkt je vhodný pouze na nabízenou řadu z broušené kůže a produkty značky Greenwood v hnědých odstínech, v případě, že vysloveně chcete mít 100% jistotu, že produkt nezmění barvu, tj. trochu neztmavne. Také lze impregnovat i vnitřek - podšívku. V opačném případě doporučujeme balzám, ten nejen chrání, ale udržuje. V praxi se nám balzám ukázal jako efektivnější, všestrannější a zároveň levnější volba.

Doporučujeme první ošetření provést po 3-6 měsících, dle intenzity používání. Pokud nosíte bílé, nebo vysloveně světlé oblečení, doporučujeme ihned. Pak 1-2x ročně. Tašky, batohy můžete 2x do roka, oproti např. peněženkám, na ně svítí slunce, prší atp.

Během aplikace se dočasně změní odstín. Po vyschnutí se úplně srovná, nedochází tedy ke změně barvy. Nechat schnout minimálně přes noc. Ztmavení se však dřív, nebo později stane skutečností, získávání patiny a vyhlazení povrchu nelze zabránit.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: